Skip to Content
Pelējums, kas pastiprina alerģijas un citas negatīvas iedarbības dēļ nepareiza mitruma līmeņa iekštelpās

Visizplatītākais augsta iekštelpu mitruma iedarbības rezultāts ir personīgais diskomforts

Pelējums ir viens iespējamais pārmērīgā iekštelpu mitruma rezultāts

Augsts mitrums jūsu mājās var ietekmēt jūsu veselību. Pārāk liels mitrums jūsu mājās palielina sēnīšu, pelējuma un baktēriju radīto alergēnu attīstību. Pelējums un miltrasa, piemēram, var ietekmēt esošas elpceļu saslimšanas, radīt pelējuma smaku gaisā un var ātri izplatīties pa ventilācijas atverēm un sienām, ja netiek veikti atbilstoši pasākumi. Arī putekļu ērcītes ir problēma, kas var rasties, ja mitruma līmenis mājās ir augsts. Tās var būt nelabvēlīgas personām, kas cieš no astmas un citām alerģijām.

Pelējums var parādīties mitrās mājas vietās un var ietekmēt jūsu labklājību.

Pārmērīgs mitrums var ietekmēt arī muskuļus un locītavas. Ja mitruma līmenis ir augsts, jūsu saitēm, muskuļiem un cīpslām ir tendence izplesties un ietekmēt jau esošas muguras sāpes un artrītu.

Pelējums, miltrasa un baktērijas, kas izplatās jūsu mājās, noteikti ir nevēlamas un var būt jūsu diskomforta cēlonis. Proaktīvāka pieeja gaisa veselībai jūsu mājās ir uzturēt iekštelpu gaisa mitruma līmeni ieteicamajā intervālā no 50 līdz 60 procenti. Mitruma absorbents var palīdzēt jums sasniegt pareizo mitruma līmeni. Šīs ierīces palīdzēs jums aizvākt pārmērīgo gaisa mitrumu, lai nepieļautu bojājumus jūsu mājām un veselībai, un palīdzēs jums sasniegt veselīgu klimatu mājās.

Jūs varētu interesēt arī