Skip to Content
Viss, kas jums jāzina par mitrumu.
Biežāk uzdotie jautājumi

Atrodiet atbildes uz jautājumiem par mitrumu un mūsu mitruma absorbentiem, piemēram, kāds ir ideāls mitruma līmenis mājās, kā jūs varat identificēt pārmērīgu mitrumu vai kā darbojas mitruma absorbents.

Ja pārmērīgu mitrumu nevar novērst, tas uzkrājas vēsās jūsu mājas zonās, piemēram, logos, neapkurinātās telpās vai slikti izolētās sienās. Kondensācija uz jūsu loga ir pirmā pazīme par pārmērīgu mitrumu mājās un var radīt jums aukstuma sajūtu. Ja jūs savlaicīgi nerisināt pārmērīga mitruma problēmu savās mājās, tas var beigties ar pelējuma un miltrasas attīstību, kondensāciju uz logiem, tapešu nolobīšanos, krāsas uzpūšanos, pelējuma smakām vai dzelteniem traipiem uz drēbēm un ādas izstrādājumiem.

Mitrums var nākt no ārpuses, iekļūstot caur atvērtām durvīm vai logiem un sūcoties caur pamatiem un sienām, vai rasties mājās iekšienē cilvēku darbību rezultātā. Parasta ģimene tādu dienas aktivitāšu laikā kā ēdiena gatavošana, iešana vannā vai dušā un gāzes apsildē izdala gaisā vidēji 12 litrus ūdens tvaika. Aukstās sezonas laikā, kas mēs savas mājas izolējam no aukstuma, mēs faktiski iesprostojam visu šo mitrumu mājas iekšpusē.

Mitruma absorbents vai mitruma regulators ir ierīce, kas sekmē mitruma kontroli. Tā izmantošana nodrošina efektīvu palīdzību cīņā pret pārmērīgu mitrumu jūsu telpās, jo tas absorbē pārmērīgo mitrumu un neitralizē nepatīkamās smakas, lai mājās radītu tīru gaisu un nevainojamu atmosfēru. Ja jūs vēlaties uzzināt kā samazināt mitrumu mājās, Ceresit mitruma absorbents ir nevainojama izvēle.

Pamatojoties uz telpas lielumu un mitruma līmeni, mūsu mitruma absorbējošās ierīces piedāvā jums nevainojamu līdzekli pret mitruma problēmām. Ceresit mitruma absorbents MICRO ir ieteicams mazām telpām līdz 10m². Šo ierīci izmanto ar mitruma absorbenta MICRO uzpildes rezerves tableti “divi-vienā” (neitrāla) un mitruma absorbenta MICRO aromterapijas uzpildes rezerves tableti “trīs-vienā”. Telpām līdz 20m² vai 40m² un īpaši augsta mitruma gadījumā mēs iesakām Ceresit AERO 360° ierīci kā visefektīvāko mitruma absorbenta sistēmu jūsu mitruma problēmām. Tā samazina pārmērīgo mitrumu par 40% efektīvāk*. Ierīces uzpildīšanai ir nepieciešama viena AERO 360° uzpildes rezerves tablete. Minifresh mini maisiņi efektīvi cīnās pret mitrumu mazās telpās, piemēram, drēbju skapjos, bufetēs un apavu plauktos.

* salīdzinājumā ar Henkel standarta sistēmu

Mitruma absorbents sāk darboties tūlīt pēc tā samontēšanas, tiklīdz uzpildes rezerve nonāk saskarē ar gaisa mitrumu. Pateicoties uzpildes rezerves tabletes īpaši aktīvajiem kristāliem, Ceresit mitruma absorbents aizvāc mitrumu no gaisa un pārvērš to sālsūdenī. Jūs redzēsiet, ka šis sālsūdens sakrājas ierīces tvertnē. Visā mitruma aizvākšanas procesa laikā tablete pakāpeniski samazinās tilpumā, līdz tā pilnīgi izšķīst. Mūsu mitruma absorbēšanas ierīces ir drošas, jo tām nav nepieciešama elektrība. Ceresit mitruma absorbenti palīdzēs jums samazināt pārmērīgo mitrumu un iegūt pareizo mitruma līmeni mājās.

Neviens no mūsu mitruma absorbentiem nav elektrisks mitruma regulators, un to darbībai elektrība nav vajadzīga. Tas nozīmē, ka, darbojoties pret mitrumu jūsu mājās, tie nerada nekādu troksni! Lai gan mūsu mitruma absorbenti nav elektriski, tie tomēr ir ļoti efektīvi.

Lai uzveiktu pārmērīgo iekštelpu mitrumu Ceresit mitruma absorbentu var izmantot jebkurā jūsu mājas telpā. Mājas mitrums var ietekmēt jebkuru telpu jūsu mājas, piemēram, pagrabstāvu, virtuvi, pagrabu, garāžu, guļamistabu vai dzīvojamo istabu. Tā kā mūsu ierīcēm nav nepieciešama elektrība, tās var izmantot arī furgonos, pārvietojamās mājās, laivās un brīvdienu mājās. Mūsu mitruma absorbenti sekmēs mitruma kontroli jebkurā telpā.

Visaugstākajai efektivitātei un labāku rezultātu iegūšanai jums vajadzētu novietot Ceresit mitruma absorbentu vismaz 10 cm no sienām. Tas nodrošinās pietiekošu gaisa cirkulāciju ap ierīci, lai mitrums tiktu aizvākts. Mitruma absorbentu ir ieteicams sargāt no bērniem un mājdzīvniekiem. Ir arī svarīgi nenovietot ierīci blakus apsildes ierīcēm, jo tas var ietekmēt tās veiktspēju.

Atkarībā no mitruma absorbenta ierīces, to var izmantot dažāda izmēra telpās, lai cīnītos ar iekštelpu mitrumu. Ceresit AERO 360° mitruma absorbentam ir ierīces, kas piemērotas 20m² vai 40m² lielām telpām, atkarībā no mitruma līmeņa un telpas temperatūras.

Ceresit mitruma absorbents MICRO palīdzēs kontrolēt mitrumu līdz 10m² telpās. Pārmērīga mitruma kontrolei mazās telpās, piemēram, drēbju skapjos, bufetēs un apavu plauktos, mini maisiņi ir nevainojams risinājums.

Ceresit mitruma absorbenti ir ideāli darbarīki, lai cīnītos ar pārmērīgu mitrumu mājās. Jums ir tikai jāizvēlas, kurā telpā mitruma absorbents ir nepieciešams un jāizvēlas ierīce, kas der vislabāk.

Jebkuru mitrumu absorbējošo ierīci var novietot vannas istabā, lai tur cīnītos ar mitrumu. Produkts palīdzēs noņemt telpas mitrumu kopumā, taču tas nepasargās vannas istabu no tvaika veidošanās dušas vai vannas izmantošanas laikā un pēc tās. Tomēr, tas var palīdzēt novērst jebkādas smakas vannas istabā, jo tas absorbēs pārmērīgo mitrumu, kas būs palicis pēc jūsu ikdienas aktivitātēm.

Ja jūs mitruma kontrolei izmantojiet Ceresit AERO 360°, pirmie pilieni parādās 12 stundu laikā, atkarībā no mitruma līmeņa un atbilstošās telpas temperatūras. Ar vienu uzpildes rezerves tableti pietiks līdz 3 mēnešiem 20m² telpā (ar vienu ierīci) vai 40m² (ar divām ierīcēm).

Ja jūs, lai atbrīvotos no mitruma, izmantojat Ceresit mitruma absorbentu MICRO, pirmie pilieni parādīsies 24 stundu laikā, arī atkarībā no mitruma līmeņa un atbilstošās telpas temperatūras. Ar vienu uzpildes rezerves tableti šai ierīcei pietiks līdz 2 mēnešiem 10m² telpā.

Nepārtraukta jebkuras no šīm divām ierīcēm lietošana, nodrošinās nevainojamu labklājību mājās.

Atkarībā no tā, kuru mitruma absorbentu jūs izmantojiet, uzpildes rezerves tablete kalpos 2 vai 3 mēnešus. Ja jūs izmantojiet Ceresit AERO 360° ierīci, uzpildes rezerves tablete kalpos 3 mēnešus 20m² telpā (ar vienu ierīci) vai 40m² (ar divām ierīcēm). Ja jūs izmantojiet Ceresit mitruma absorbentu MICRO, tablete kalpos 2 mēnešus 10m² telpā. Abām ierīcēm tabletes kalpošanas laiks būs atkarīgs no mitruma līmeņa un telpas temperatūras.

Mitruma absorbenta tablete uzsūc mitrumu no gaisa un pārvērš to sālsūdenī. Visā šī procesa laikā tablete pakāpeniski samazinās tilpumā, līdz tā pilnīgi izšķīst, un jūs redzēsiet, kā sālsūdens uzkrāsies ierīces tvertnē. Tas parasti aizņem 3 mēnešus Aero 360° uzpildes rezerves tabletēm un 2 mēnešus mitruma absorbenta MICRO tabletēm (atkarībā no mitruma līmeņa un telpas temperatūras).

Lai nodrošinātu nepārtrauktu efektivitāti, mūsu Aero 360° ierīcei ir indikators par uzpildes rezerves nomaiņu - ja sālsūdens līmenis sasniedz sarkano indikācijas līniju, jums ir nepieciešams nomainīt uzpildes rezervi.

Kad tablete ir pilnībā izšķīdusi, un tvertne ir pilna, šķīdums no tvertnes jums ir jāizlej tualetē. Šķīdumu nav ieteicams izmantot nekādiem citādiem mērķiem, piemēram, augu laistīšanai. Ērtībai un drošībai Aero 360° ierīcei ir īpašs snīpis tvertnes iztukšošanai - to atvērt un izliet sālsūdeni tualetē. Pēc tam, ja neieciešams, snīpi notīrīt.

Pelējuma smakas noslēgtās telpās ir pārmērīga mitruma sekas. Lai uzlabotu atmosfēru jūsu telpā un cīnītos ar nepatīkamo smaku, mēs iesakām izmantot Ceresit mitruma absorbentu produktus. Ja jūs vēlaties ne tikai neitralizēt pelējuma smakas, bet arī iegūt mājās patīkamu smaržu, mēs iesakām izmantot aromterapiju: mūsu aromatizētās mitruma absorbenta uzpildes rezerves tabletes.

Mazām telpām, piemēram, drēbju skapjiem, atvilktnēm, bufetēm un apavu plauktiem ideāls ir Ceresit Mini maisiņš. Tas palīdz cīnīties ar mitrumu, vienlaikus izplatot patīkamu smaržu.

Ceresit Mini maisiņi ir vienreizējas lietošanas mitruma absorbenti, kas cīnās ar mitrumu, vienlaikus izplatot patīkamu smaržu. Tie samazina pārmērīgo mitrumu mazās telpās, piemēram, drēbju skapjos, bufetēs un apavu plauktos, vienlaicīgi samazinot ūdens izkļūšanu, un tādā veidā, uzturot jūsu lietas drošībā.

Lai to izmantotu, vienkārši izņemiet maisiņu no iepakojuma un novietojiet ar balto pusi uz augšu vai piekariniet vēlamajā vietā. Neļaut baltajai pusei nonākt saskarē ar apģērbiem. Kad maisiņš ir izņemts no iepakojuma, tas uzreiz sāk darboties. Ūdens paliek maisiņā un pārvēršas par gelu. Kad maisiņa saturs ir pilnībā pārvērties par gelu, to vienkārši nomainiet ar jaunu un veco maisiņu izmetiet.

Jūs varētu interesēt arī

  • 3 min lasāms
    Noskaidrojiet nevainojamo mitruma līmeni priekš savām mājām

    Mitrums ir svarīgs jūsu labklājībai.

  • 3 min lasāms
    5 vzrokov za težave z vlago v vašem domu

    Atklājiet, kas izraisa mitrumu jūsu mājas iekšpusē.