Skip to Content
4 veidi kā novērst pārmērīga mitruma nepatīkamās sekas

Nepieļaujiet mitrumu un tā nevēlamās sekas.

Šeit ir daži veidi kā jūs varat nepieļaut pārmērīgā mitruma sekas

Pelējums ir viena no augsta mitruma iespējamām sekām, un tas var augt jebkur, arī vietās, kur jūs to nevarat redzēt. Vislabākā pieeja ir nepieļaut, ka gaiss ir pārāk mitrs, pirms rodas akūtas problēmas.

1. Veiciniet gaisa cirkulāciju

Regulāri vēdiniet savu māju, atverot durvis un logus, īpaši mazas telpas. Ja notiek kondensācija pie palodzēm, no palodzēm ir nepieciešams noņemt jebkurus objektus, jo tie var traucēt gaisa cirkulāciju. Mēbeles nevajadzētu novietot tuvu ārsienām. To pārvietošana nedaudz tālāk no ārsienas uzlabos gaisa cirkulāciju.

 

2. Nodrošiniet labu ventilāciju savā vannas istabā un virtuvē

Ēdiena gatavošanas un dušas izmantošanas laikā nedrīkst aizmirst par pareizu ventilāciju. Nosūces ventilācija vannas istabā palīdzēs cīnīties ar pārmērīgo mitrumu un nepieļaus melnā pelējuma rašanos uz sienām. Palīdzēs arī dušas izmantošanas laika saīsināšana. Nosūces ventilācijas izmantošana virtuvē var palīdzēt pasargāt mājas gan no nevēlamām smakām, gan arī mitruma.

Nosūces ventilācijas izmantošana virtuvē var palīdzēt nepieļaut pārmērīga mitruma sekas.

3. Pārbaudiet lietus notekas un ūdens notekcauruļu noteces

Pārliecinieties, ka jūsu mājas lietus notekas un ūdens notekcauruļu noteces ir bez gružiem, kas var bloķēt ūdens plūsmu no jumta. Regulāri pārbaudiet, vai tās nav bojātas. Tas pasargās notekas no sūcēm un, rezultātā, jūsu mājas no mitruma iesūkšanās.

 

4. Novietojiet mitruma absorbentu

Cits veids kā palīdzēt pret kondensāciju un citām pārmērīga mitruma sekām ir novietot mitruma absorbentu. Jūs varat novietot mitruma absorbentu jebkurā mazāk aizsargātā telpā, piemēram, savā dzīvojamā istabā vai virtuvē. Šī ierīce efektīvi absorbē pārmērīgo mitrumu un mājās rada komfortablu atmosfēru.

Mitruma absorbenta novietošana ir labs veids kā nepieļaut mitruma sekas.

Jebkurā laikā mēģiniet paturēt prātā šos padomus un palīdziet pasargāt savas mājas ne jebkādām nepatīkamām pārmērīgā mitruma sekām!

Jūs varētu interesēt arī