Skip to Content
4 soļi kā atbrīvoties no pelējuma un citām mitruma problēmām

Svarīgākie soļi, lai likvidētu galvenās mitruma problēmas mājās.

Kā atbrīvoties no pelējuma?

Pelējums un miltrasa mājās var būt sarežģīti. Lai gan ir līdzekļi pretpelējuma apstrādei un noņemšanai, ir citas alternatīvas, kas var dot vieglu un efektīvu risinājumu. Uzziniet kā var atbrīvoties no pelējuma 4 vieglos soļos:

1. Apkarojiet cēloni: mitrumu

Pelējumu un miltrasu būtībā izraisa augsts mitrums. Ja jūs noņemat miltrasu, bet nesamaziniet mitrumu, tā būs tikai atlikta uz nenoteiktu laiku: parādīsies melnais pelējums un citi sēnīšu veidi. Tāpēc papildus jautāšanai sev „kā noņemt pelējumu” jums vajadzētu sev pajautāt arī „kā samazināt mitrumu”.

2. Apstrādājiet pelējumu

Kā apstrādāt pelējumu? Ja jūs jau ciešat no šīm sēnītēm, jums vajadzētu parūpēties par pelējuma un miltrasas noņemšanu. Ir dažādi veidi kā atbrīvoties no tiem, bet varētu būt ērti izmantot atzītu pretpelējuma līdzekli, kas varētu palīdzēt viegli noņemt miltrasu un pelējumu.

Atzīti pretpelējuma līdzekļi var palīdzēt atbrīvoties no jau esoša pelējuma un miltrasas.

3. Tīriet un vēdiniet

Ir svarīgi notīrīt virsmas un materiālus, kas ir uzņēmīgi pret pelējumu, piemēram, grāmatas, mēbeles un apģērbu. Arī logus vajadzētu regulāri atvērt, lai nodrošinātu dabisku gaisa plūsmu cauri mājai un tādām telpām kā bēniņi, guļamistabas un virtuves. Lai samazinātu mitrumu siltās un mazās telpās, piemēram, virtuvēs un vannas istabās, vajadzētu izmantot arī nosūces ventilāciju.

4. Profilakse ir vislabākais risinājums

Galvenais nosacījums pelējuma un citu nepatīkamo seku apturēšanā ir kontrolēt mājas mitrumu. Kā mēs jau esam norādījuši, mitras vietas ir pelējuma un miltrasas cēlonis. Atbrīvošanās no pārmērīgā mitruma ir viegls darbs, ja jums ir pašam savs mitruma absorbents. Tas kļūs par labu jūsu sabiedroto, jo palīdzēs samazināt iekštelpu mitrumu un tādejādi sasniegt nevainojamu klimatu mājās. Ar pareizu mitruma līmeni jūs uzturēsiet savu māju pasargātu no pārmērīgā mitruma sekām.

Pelējums var parādīties jebkurā jūsu mājas telpā. Mitruma absorbents var palīdzēt jums to novērst.

Tagad, kad jūs zināt kā uzvarēt pārmērīgo mitrumu, pelējums un citas tā nepatīkamās sekas pārstās būt par problēmu. Atcerieties, galvenais ir profilakse un izvairīšanās no augsta mitruma līmeņa. Un jūs jau zināt, kas var palīdzēt: mitruma absorbents. Izvietojiet to tajās telpās, kur ir augsts mitruma līmenis, piemēram, virtuvēs vai vannas istabās. Un neaizmirstiet vēdināt savu māju.

Jūs varētu interesēt arī