Mitruma absorbents PEARL

Iezīmes un ieguvumi

Eksperts mitruma absorbēšanā mazās telpās

 

Likvidē pārmērīgo mitrumu mazākās telpās.

Mitruma absorbents PEARL ir lielisks risinājums mitruma kontrolei mazās, līdz 10m² telpās. Tas palīdz absorbēt pārmērīgo mitrumu no gaisa un palīdz likvidēt tādas nevēlamā mitruma sekas kā kondensācija, sliktas smakas un pelējums. Šo ierīci nav vajadzības noslēpt, jo tās elegantais dizains jauki iederas jebkurā mazā telpā.

 

Ierīce strādā, izmantojot vienu PEARL uzpildes rezerves tableti, kura pietiek apmēram 2 mēnešiem 10m² telpā*. Kad ierīce ir samontēta, tā tūlīt sāk darboties. Tajā ievietotā, kompaktā, divfāžu PEARL tablete ar īpaši aktīviem kristāliem un patiesu aktīvo sastāvdaļu nošķiršanu efektīvi cīnās pret mitrumu, vienlaicīgi samazinot sliktās smakas.

Mitruma absorbcijas procesā PEARL uzpildes rezerves tablete pamazām samazinās tilpumā, līdz tā ir pilnīgi izšķīdusi. Pārmērīgais mitrums tiek pārvērsts sāļā šķīdumā, kas sakrājas ierīces tvertnē.

Puscaurspīdīgā tvertne ļauj viegli novērot tās iekšpusē uzkrājušos sālsūdens līmeni.

 

Mitruma absorbents PEARL nerada troksni - ierīce izmanto dabisku procesu, kam nav nepieciešams enerģijas avots (nevajag baterijas vai elektrību). Tas ir arī drošs videi un ērts, jo nav izlietoto maisiņu vai kartridžu, no kuriem būtu jāatbrīvojas.

 * atkarībā no mitruma līmeņa un telpas temperatūras.

Kā mitruma absorbents PEARL darbojas?

To ir viegli lietot! Tikai 4 soļos jūs varat atbrīvoties no pārmērīgā mitruma un radīt veselīgu klimatu mājās:

  1. Lai atvērtu ierīci, noņemiet tās vāku.
  2. Atveriet uzpildes rezerves folijas iepakojumu. Izvairieties no jebkādas saskares ar ādu un novietojiet tableti uz balsta ar zilo pusi uz leju.
  3. Uzlieciet vāku un piespiediet to vietā.
  4. Kad tablete ir pilnībā izšķīdusi, atveriet vāku un izlejiet sālsūdeni tualetē. Ierīces režģi noskalojiet ar siltu ūdeni. Ievietojiet jaunu tableti.
Mitruma absorbentu PEARL jūs varat novietot jebkurā mazā savas mājas telpā, piemēram, vannas istabā, guļamistabā vai virtuvē

Lai gan Ceresit mitruma absorbenti darbojas bez elektrības, tos sargāt no bērniem un mājdzīvniekiem. Mitruma absorbentu nenovietot tiešā siltuma avotu tuvumā (sildītāju, kamīnu un citu). Neļaut mitruma absorbenta PEARL tabletei vai sālsūdens šķīdumam nonākt saskarē ar viegli bojājamām metāla virsmām. Saskares gadījumā, tūlīt nomazgāt ar siltu ūdeni