Aero 360° mitruma absorbents

Iezīmes un ieguvumi

Vislabākais risinājums, lai absorbētu pārmērīgo iekštelpu mitrumu.

 

Aero 360°: revolūcija mitruma absorbcijā

Aero 360° ierīce ir revolūcija mitruma kontrolē. Jauna Henkel sistēma optimizē gaisa cirkulāciju par 360°. Aero 360° sistēma pamatojas uz fizikālu principu - jo tabletei ir lielāks saskares laukums ar gaisu, jo lielāku mitruma absorbcijas jaudu tā nodrošina. Aerodinamiskajai ierīcei ir unikāls 360° gaisa tunelis, kas nodrošina pilnīgu gaisa cirkulāciju ap un cauri pakārtajai tabletei.Ļoti absorbējošajai Aero 360° tabletei ir aktīvie kristāli pirmšķirīgai mitruma absorbcijai. Uzlabotā viļņa forma un atvere centrā ar paplašinātu virsmu lielākai saskarei ar gaisu paaugstina sistēmas veiktspēju. Tas noved pie līdz 40 % augstākas efektivitātes *

 * salīdzinājumā ar Henkel standarta sistēmu.

Aero 360°: revolūcija mitruma absorbcijā

Šī mitruma absorbenta sistēma darbojas ar Aero 360° uzpildes rezerves tableti, kura pietiek 3 mēnešiem 20m² telpā*. Pārmērīgais mitrums tiek pārvērsts sāls šķīdumā, kas sakrājas ierīces tvertnē. Mitruma absorbcijas procesā Aero 360° uzpildes rezerves tablete pakāpeniski samazina savu tilpumu, līdz tā pilnīgi izšķīst.

 

* atkarībā no mitruma līmeņa un telpas temperatūras.

Aero 360° ir mitruma absorbents, kas jums paziņo, kad nepieciešams nomainīt tableti ar uzpildes rezervi. Ja tvertnē uzkrātā ūdens līmenis sasniedz sarkano zonu uz indikatora, tas nozīmē, ka ir jāpārbauda vai ir nepieciešama atkārtota uzpilde, jo tablete iet uz beigām vai beigsies ļoti drīz.

Aero 360° mitruma absorbents nerada troksni - ierīce izmanto dabisku procesu, kam nav nepieciešams enerģijas avots (nevajag baterijas vai elektrību). Tas ir arī drošs videi un ērts, jo nav izlietoto maisiņu vai kartridžu, no kuriem būtu jāatbrīvojas.

Henkel mitruma absorbents palīdz efektīvi novērst alerģijas, samazinot mitrumu, kas izraisa pelējuma un putekļu ērcīšu attīstību, kuras ir tādu alerģiju kā deguna aizlikums, astma, ekzēma un citu cēlonis.

Kā Aero 360° mitruma absorbents darbojas?

To ir viegli lietot! Tikai 4 soļos jūs varat atbrīvoties no pārmērīgā mitruma un radīt veselīgu klimatu mājās:

  1. Nospiest simbolu ierīces augšā, lai atvērtu vaļā.
  2. Atvērt uzpildes rezerves folijas iesaiņojumu. Izvairīties no jebkādas saskares ar ādu.
  3. Tableti ar zilo pusi uz leju novietot uz ass augšas un ierīci aizvērt.
  4. Kad tablete ir pilnībā izšķīdusi, atvērt snīpi un izliet sāļo šķīdumu tualetē.

 

Lai gan mitruma absorbenti ir droši lietošanā, tos sargāt no bērniem un mājdzīvniekiem. Mitruma absorbentu nenovietot tiešā siltuma avotu tuvumā (sildītāju, kamīnu un citu). Neļaut Aero 360° tabletei vai sālsūdens šķīdumam nonākt saskarē ar viegli bojājamām metāla virsmām. Saskares gadījumā, tūlīt nomazgāt ar siltu ūdeni.

Jūs varat novietot Aero 360° mitruma absorbentu dzīvojamā istabā, virtuvē, vannas istabā, guļamistabā, pagrabā vai pat savā autofurgonā.