Daži vienkārši veidi kā uzturēt tīru gaisu un uzlabot gaisa kvalitāti jūsu mājas iekšienē.

Samaziniet mitrumu, lai mājās iegūtu tīru gaisu

Tīrs gaiss ir atslēga, lai sasniegtu komfortablu atmosfēru mājās.

Mums ir tendence domāt, ka āra gaiss ielās ir vairāk piesārņots nekā tas, kas ir mūsu mājās, taču patiesība ir tāda, ka dažreiz gaiss mūsu mājās var būt sliktāks nekā tas, kas ir mums visapkārt ārā. Tāpēc ir svarīgi uzturēt tīru un veselīgu gaisu mājās iekšpusē.

Jums būs nepieciešams sākt, veicot nelielu tīrīšanu. Ir būtiski notīrīt putekļus, kas uzkrājušies uz neaizskartām virsmām, lai nepieļautu to aizlidošanu visapkārt. Izsūciet paklājus, guļamvietas un citas mīkstās iekārtas, kas var būt pilnas ar putekļiem, putekļu ērcītēm un citiem alergēniem. Lūdziet savas ģimenes locekļus, ienākot mājas, novilkt apavus un virsdrēbes. Un visbeidzot, neaizmirstiet noslaucīt virsmas. Noslaucīšana palīdzēs jums uzturēt gaisu tīru, savācot putekļus, kas var būt palikuši pēc putekļu nosūkšanas.

Tagad, kad tīrīšana ir pabeigta, atcerieties, ka, lai iegūtu veselīgu gaisu, ir svarīgi samazināt mitrumu jūsu mājās. Optimālais mitruma līmenis ir starp 50 līdz 60 procentiem relatīvā mitruma. Mitruma līmenis mainās atkarībā no laika apstākļiem un mājas aktivitātēm, tāpēc ir svarīgi zināt kā to mērīt un kontrolēt. Gan augsts, gan arī zems mitruma līmenis var radīt diskomfortu, tāpēc ir svarīgi mitrumu kontrolēt.

Viens veids kā to izdarīt ir nolikt mitruma absorbentu savās mājās. Šī ierīce samazina pārmērīgo mitrumu, kas jums var būt nepieciešams, lai sasniegtu pareizu mitruma līmeni mājās. Novietojiet mitruma absorbentu tajās mitrajās telpās, kur visticamāk ir augsts mitrums, piemēram, vannas istabā vai virtuvē.

Tīru gaisu savā virtuvē jūs varat iegūt ar mitruma absorbentu, kas uzsūks pārmērīgo iekštelpu mitrumu.

Mitruma absorbents var palīdzēt iegūt tīru gaisu mājās. Bet, vai jūs varētu samazināt pārmērīgo mitrumu mājās un vienlaicīgi radīt īpašu aromāta noskaņojumu? Aromterapijas mitruma absorbenta uzpildes rezerves tablete ir laba izvēle lai sasniegtu abas vēlmes. Šīs mitruma absorbenta uzpildes rezerves tabletes apvieno mitruma absorbenta efektivitāti ar īpašiem aromātiem, kas mājās radīs relaksācijas, enerģijas vai komforta noskaņojumu.