Mitrumu mājās var samazināt. Šeit ir 4 veidi kā to kontrolēt

Padomi kā samazināt pārmērīgo mitrumu mājās.

Mitrumu mājās var samazināt. Šeit ir 4 veidi kā to kontrolēt

Daudzas mājas saskaras ar pārmērīgu iekštelpu mitrumu. Ir daudzi dažādi cēloņi, kas izraisa šo augsto mitruma līmeni, bet ir arī daudzi vienkārši veidi kā mitrumu kontrolēt un samazināt. Pārbaudiet tos:

 

1. Nedaudz nomainiet paradumus

Parasta 3 cilvēku ģimene, veicot ikdienas aktivitātes, vidēji rada 12 litrus ūdens tvaika dienā. Ja jūs, piemēram, mazāku laiku pavadāt dušā un izmantojiet vēsāku ūdeni, ēdiena gatavošanas laikā apsedziet katlus ar vākiem, tas samazinās ūdens tvaika daudzumu gaisā un palīdzēs samazināt mitrumu mājās.

Ēdiena gatavošana var būt viens no pārmērīga iekštelpu mitruma cēloņiem.

2. Dabiskā ventilācija

Cits vienkāršs veids kā kontrolēt mitrumu ir uzturēt jūsu mājās pilnīgu ventilāciju. Mitruma izdalīšanās vietās, piemēram, vannas istabā un virtuvē, izmantojiet lokālo nosūces ventilāciju un regulāri atveriet logus lai izvairītos no mitras vides.

Regulāra logu atvēršana var palīdzēt samazināt mitrumu.

3. Apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmās

Ja dabiskā ventilācija pietiekami neizvada mitrumu, lielisks risinājums ir gaisa kondicionēšana. Gaisa kondicioniera radītais karstais vai aukstais gaiss žāvē gaisu, tādejādi samazinot mitrumu telpā.

 

4. Novietojiet mitruma absorbentu

Labs un efektīvs risinājums kā palīdzēt atbrīvoties no pārmērīga mitruma mājās ir novietot mitruma absorbentu. Šī ierīce pirmšķirīgi absorbē mitrumu un efektīvi neitralizē smakas, kas palīdzēs aizsargāt mājas no pelējuma smakas gaisā un miltrasas.

Mitruma absorbenta novietošana ir lieliska palīdzība, lai samazinātu mitrumu mājās.

Mazām un vienkāršām darbībām ir liels un vērtīgs rezultāts. Izvietojiet mitruma absorbentu tagad un izbaudiet komfortu savās mājās.