Aero 360° vannas istabai ierīce

Iezīmes un ieguvumi

Efektīvs mitruma absorbents jūsu vannas istabai

 

Aero 360° vannas istabai: jauns risinājums mitruma problēmām jūsu vannas istabā

Visās ikdienas higiēnas darbībās, tādās kā iešana dušā, vannā un mazgāšana, tiek izmantots ūdens, kas tiek izdalīts apkārtējā gaisā, un paaugstina mitruma līmeni vannas istabā. Sevišķi iešana vannā un dušā, bagātīgi izmantojot siltu ūdeni, rada tvaiku, kas noved pie spēcīgiem mitruma uzplūdiem. Vannas istabas bieži ir maza izmēra un ar ierobežotu ventilāciju, pārmērīgais mitrums ir iesprostots. Šie apstākļi padara vannas istabu par visvairāk mitruma uzkrājošo zonu mājās.

 

Jaunais Ceresit Aero 360° vannas istabai ir efektīvs risinājums, lai absorbētu pārmērīgo mitrumu jūsu vannas istabā. Tā īpatnējā konstrukcija rada holistisku un efektīvu gaisa plūsmu. Platās gaisa ieplūdes spraugas ierīces augšpusē papildus pastiprina sistēmas veiktspēju. Rezultāts: AERO 360° ļoti absorbējošajai tabletei ar gaisa cirkulāciju ir palielināta saskare ar gaisu, kas noved pie spēcīgas mitruma absorbcijas, lai efektīvi samazinātu augsto mitruma līmeni jūsu vannas istabā. Pirmais piliens ir redzams 6 stundu laikā *.

 

Tās kompaktais un apdomīgs dizains nevainojami iekļaujas vannas istabas atmosfērā un padara to par dizaina elementu jūsu vannas istabā.

Aero 360° vannas istabai sistēma darbojas ar unikālo Aero 360° uzpildes rezerves tableti, kura pietiek apmēram 2 mēnešiem 10 m² vannas istabā *. Pārmērīgais mitrums tiek pārvērsts sāls šķīdumā, kas sakrājas ierīces tvertnē. Pateicoties mitruma absorbcijas procesam, Aero 360° uzpildes rezerves tablete pakāpeniski samazina savu tilpumu, līdz tā pilnīgi izšķīst.

 

 

* atkarībā no mitruma līmeņa un telpas temperatūras

Aero 360° vannas istabai ir jauns produkts Aero 360° klāstā.
Ierīce ir ideāla līdz 10 m² vannas istabām (atkarībā no mitruma līmeņa un temperatūras vannas istabā).

Kā tā darbojas?

Kā lietot?

  1. Lietojot pirmo reizi: novietot ierīces augšējo daļu uz tvertnes un pagriezt, lai pielāgotu. Lai ievietotu tableti: vienlaikus nospiest pogas pārsega apakšējās daļas kreisajā un labajā pusē un nocelt pārsegu no ierīces.
  2. Atvērt uzpildes rezerves folijas iepakojumu. Nepieļaut nekādu saskari ar ādu.
  3. Novietot tableti uz ierīces ass ar zilo pusi uz leju un pārsegu uzlikt atpakaļ uz ierīces.
  4. Ja tvertnē uzkrātā ūdens līmenis sasniedz sarkano zonu uz indikatora, tablete drīz būs izlietota. Kad tablete ir pilnībā izšķīdusi, noņemt pārsegu, atvērt snīpi un izliet sāļo šķīdumu tualetē.

Ērti un viegli lietot

“divi-vienā” tehnoloģija

  1. Ļoti aktīvi kristāli uzlabotai mitruma absorbcijai.
  2. Patentēta pretsmaku tehnoloģija: slikto smaku neitralizācija līdz 70% (pārbaudīts neatkarīgā eksperta laboratorijā 2009. gadā).

Darbojas ilgstoši

Līdz diviem mēnešiem 10 m² vannas istabā.

Viegla apiešanās

Nospiežams atvēršanas mehānisms ērtai tabletes nomaiņai.

Lielas ērtības

Izliešanas snīpis vieglai uzkrātā ūdens tvertnes iztukšošanai.

Augsta kontrole

Uzpildes indikators nepārtrauktai absorbcijai.

Drošība

Noplūdes novēršanas sistēma maksimālai drošībai.