About-humidity-stage

Par mitrumu

Viss, kas jums jāzina par mitrumu mājās

Kas ir mitrums?

Mitrums ir gaisā esošā mitruma daudzums gaisā, un to mēra kā relatīvo mitrumu. Relatīvais mitrums svārstās no 0 līdz 100. Nulle nozīmē, ka mitruma nav vispār, un 100 nozīmē visu mitrumu, ko gaiss var saturēt noteiktā temperatūrā. Silts gaiss var saturēt vairāk ūdens nekā auksts gaiss. Dažas no augsta mitruma līmeņa iekštelpās sekām ir kondensācija, tapešu atlobīšanās vai pelējums.

Atrodiet visu, ko jums nepieciešams zināt par mitrumu un par to, kā tas var ietekmēt jūsu mājas un jūsu labklājību.

Mitrums mājās: neaizsargātās telpas

about-humidity-attic

BĒNIŅI

Zem jumta iesprostots mitrums!Cēloņi: Auksts un lietains gadalaiks: slikta griestu izolācija, liela temperatūras atšķirība vai slikta gaisa apmaiņa.Rezultāts: krāsas nolobīšanās, pelējums bēniņos, pelējuma smaka.Padoms risinājumam: regulāri atvērt logu, lai nodrošinātu dabisku gaisa plūsmu. Vairāk padomu atrodiet šeit.

about-humidity-living-room

DZĪVOJAMĀ ISTABA

Arī tā var uzkrāt pārmērīgu mitrumu, īpaši aukstās sezonas laikā!Cēloņi: - Aukstā sezona: liela temperatūras atšķirība un slikta gaisa apmaiņa- Aiz mēbelēm iesprostots mitrumsRezultāts: kondensācija, tapešu atlobīšanās, pelējums aiz mēbelēm un veselības problēmu pastiprināšanās.Padoms risinājumam: Palielināt ventilāciju un izvairīties no veļas žāvēšanas istabā. Vairāk padomu atrodiet šeit.

about-humidity-bathroom

VANNAS ISTABA

Vismitrākā telpa mājās!Cēlonis: daudz mitruma rodas, izmantojot dušu. Ja telpa netiek regulāri vēdināta, mitrums paliek iesprostots šajā telpā.Rezultāts: pelējums un pelējuma smaka, mitri un smakojoši dvieļi.Padoms risinājumam: izmantot mazāk karstu un īslaicīgāku dušu. Vairāk padomu atrodiet šeit.

about-humidity-kitchen

VIRTUVE

Arī ēdiena gatavošana var veicināt pārmērīgu mitrumu!Cēlonis: daudz mitruma var rasties no ēdiena gatavošanas un citām mājsaimniecības darbībām. Aukstās sezonas laikā tas bieži paliek iesprostots telpas iekšpusē.Rezultāts: kondensācija, pelējums, sienu krāsojuma atlobīšanās.Padoms risinājumam: ēdiena gatavošanas laikā darbināt virtuves nosūces ventilāciju. Vairāk padomu atrodiet šeit.

about-humidity-bedroom

GUĻAMISTABA

Pārmērīgs mitrums šajā telpā var nepatīkami ietekmēt mūsu atpūtu!Cēloņi:- Aukstā sezona: liela temperatūras starpība un slikta gaisa apmaiņa- Aiz mēbelēm iesprostots mitrumsRezultāts: kondensācija, tapešu atlobīšanās, pelējums aiz mēbelēm, kas pastiprina veselības problēmas.Padoms risinājumam: sasildiet savu istabu. Vairāk padomu atrodiet šeit.

about-humidity-basement

PAGRABSTĀVS

Telpa ar sliktāko ventilāciju un bieži ar viszemāko temperatūru!Cēloņi:- Auksts un lietains gadalaiks: mitrums no zemes sūcas cauri sienām. - Slikta gaisa apmaiņa. Rezultāts: pelējums, miltrasa, pelējuma smaka, sienu krāsojuma atlobīšanās.Padoms risinājumam: novietot mitruma absorbentu. Vairāk padomu atrodiet šeit.

Uzziniet vairāk par mitrumu

Mitruma cēloņi

Uzziniet, kādi ir pārmērīgā mitruma mājās cēloņi.

causes-humidity-teaser
Atklājiet vairāk

5 ieguvumi no tā, ka mājās ir mitruma absorbents

Galvenie ieguvumi no mitruma absorbenta izmantošanas mājās.

benefits-humidity-absorber-teaser
Lasiet vairāk

Mitruma sekas

Uzziniet, kādas ir pārmērīgā mitruma mājās sekas.

consequences-humidity-teaser
Atklājiet vairāk

Vai mitrums ir veselīgs? Uzziniet

Pārāk liels vai pārāk mazs mitrums var pakļaut jūsu veselību riskam.

humidity-healthy-teaser
Lasiet vairāk

Noskaidrojiet nevainojamo mitruma līmeni priekš savām mājām

Mitrums ir svarīgs jūsu labklājībai.

perfect-humidity-level-teaser
Lasiet vairāk

Samaziniet mitrumu, lai mājās iegūtu tīru gaisu

Daži vienkārši veidi kā uzlabot gaisa kvalitāti savās mājās.

reduce-humidity-clean-air-teaser
Lasiet vairāk